| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-13191051 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99-199 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| De basis van de bol | E26 |
| Lichtbron | gloeilampen of LED-lampen |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwkleur | Wit |
| Hoofdmateriaal | Messing + stof |
| Toepassing | Woonkamer, commerciële ruimtes |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Installatie | Aan de muur gemonteerd |
| Inlaatspanning | 110-120V |
| Kleurweergave-index | 70 |
| Lichtefficiëntie | 110 lm/w |
| Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Garantie | 3 jaar |
| Gewicht van het product | 5 kg |
| Verpakkingsdimensie | 90 × 70 × 50 cm |
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-13191051 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99-199 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| De basis van de bol | E26 |
| Lichtbron | gloeilampen of LED-lampen |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwkleur | Wit |
| Hoofdmateriaal | Messing + stof |
| Toepassing | Woonkamer, commerciële ruimtes |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Installatie | Aan de muur gemonteerd |
| Inlaatspanning | 110-120V |
| Kleurweergave-index | 70 |
| Lichtefficiëntie | 110 lm/w |
| Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Garantie | 3 jaar |
| Gewicht van het product | 5 kg |
| Verpakkingsdimensie | 90 × 70 × 50 cm |