| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 1943 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | R$840.39-1,051.81 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K. |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 2 kg |
| Schaduwmateriaal | Metalen |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Straalhoek | 360° |
| Lichaamskleuren | Zwart, goud, ander |
| De basis van de bol | GU10 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 60 |
| Typ van installatie | Geplaatst |
| Lampgrootte | Grote |
| Levensduur | 50000 uur |
| Afmetingen van het product | 8.75" W x 3.875" D x 13.625" H |
| Schaduwvorm | Oval |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
| Verpakking | Individuele verpakking |
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 1943 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | R$840.39-1,051.81 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K. |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 2 kg |
| Schaduwmateriaal | Metalen |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Straalhoek | 360° |
| Lichaamskleuren | Zwart, goud, ander |
| De basis van de bol | GU10 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 60 |
| Typ van installatie | Geplaatst |
| Lampgrootte | Grote |
| Levensduur | 50000 uur |
| Afmetingen van het product | 8.75" W x 3.875" D x 13.625" H |
| Schaduwvorm | Oval |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
| Verpakking | Individuele verpakking |