| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 1920 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $159-199 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K. |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 5 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 2 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | 1920 |
| Merknaam | YH |
| Straalhoek | 360° |
| Lichaamskleur | Zwart, goud, ander |
| De basis van de bol | GU10 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 60 |
| Doe het zelf | - Nee, niet echt. |
| Kenmerken | Verstelbare hoogte |
| Installatie | Geplaatst |
| Lampgroottes | Grote |
| Levensduur | 50000 uur |
| Service voor lichtoplossingen | Ontwerp van projectverlichting |
| Verpakkingsdimensie | 30 x 50 x 60 cm |
| PC's/Ctn | 0.1 |
| Vermogenmerk | Andere |
| Productdimensie | 6.5 W x 5.63 D x 17.25 H |
| Schaduwvorm | Oval |
| Vorm | Oval, rond |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich toelegt op het ontwerp, de productie en de handel in verlichtingsproducten.Het bedrijf beschikt over een aantal moderne productielijnen., met een sterke capaciteit; het bedrijf is technisch sterk, met ervaren software- en hardware-ingenieurs, ontwerpers van productontwikkeling;We hebben een uitstekend marketingteam en een relatief compleet buitenlands servicenetwerk (bijvoorbeeld, hebben wij logistieke opslagcentra en after-sales-servicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, USA), op basis waarvan wij een one-stop-oplossingen kunnen leveren (inclusief ontwerp, productie,logistiek, after sales, etc.) voor bedrijven zoals groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling gericht op OEM- en ODM-klanten.
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 1920 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $159-199 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K. |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 5 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 2 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | 1920 |
| Merknaam | YH |
| Straalhoek | 360° |
| Lichaamskleur | Zwart, goud, ander |
| De basis van de bol | GU10 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 60 |
| Doe het zelf | - Nee, niet echt. |
| Kenmerken | Verstelbare hoogte |
| Installatie | Geplaatst |
| Lampgroottes | Grote |
| Levensduur | 50000 uur |
| Service voor lichtoplossingen | Ontwerp van projectverlichting |
| Verpakkingsdimensie | 30 x 50 x 60 cm |
| PC's/Ctn | 0.1 |
| Vermogenmerk | Andere |
| Productdimensie | 6.5 W x 5.63 D x 17.25 H |
| Schaduwvorm | Oval |
| Vorm | Oval, rond |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich toelegt op het ontwerp, de productie en de handel in verlichtingsproducten.Het bedrijf beschikt over een aantal moderne productielijnen., met een sterke capaciteit; het bedrijf is technisch sterk, met ervaren software- en hardware-ingenieurs, ontwerpers van productontwikkeling;We hebben een uitstekend marketingteam en een relatief compleet buitenlands servicenetwerk (bijvoorbeeld, hebben wij logistieke opslagcentra en after-sales-servicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, USA), op basis waarvan wij een one-stop-oplossingen kunnen leveren (inclusief ontwerp, productie,logistiek, after sales, etc.) voor bedrijven zoals groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling gericht op OEM- en ODM-klanten.