| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $159-199 |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Belangrijkste kenmerk | Verstelbare hoogte |
| Installatie | Aan de muur gemonteerd |
| Vorm | Oval, rond |
| Lichaamskleuren | Zwart, goud, ander |
| Toepassing | Woonkamer |
| Afmetingen van het product | 5.5W x 3.625D x 14H |
| De basis van de bol | E12 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 60 |
| Levensduur | 50,000 uur |
| Straalhoek | 360° |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $159-199 |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Belangrijkste kenmerk | Verstelbare hoogte |
| Installatie | Aan de muur gemonteerd |
| Vorm | Oval, rond |
| Lichaamskleuren | Zwart, goud, ander |
| Toepassing | Woonkamer |
| Afmetingen van het product | 5.5W x 3.625D x 14H |
| De basis van de bol | E12 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 60 |
| Levensduur | 50,000 uur |
| Straalhoek | 360° |