| Merknaam: | YIHAO |
| Modelnummer: | YH1256302 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99.99-149.99 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Materiaal van de lampkarosserie | Vervaardiging uit ijzer |
| De basis van de bol | E26, E27, E12, E14 |
| Lichtbron | LED's |
| Toepassing | Buiten |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Installatie | Aan de muur bevestigd, aan het oppervlak bevestigd |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 85 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 240 lm |
| Levensduur | 50000 uur |
| Gewicht van het product | 2.5 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Merknaam: | YIHAO |
| Modelnummer: | YH1256302 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99.99-149.99 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Materiaal van de lampkarosserie | Vervaardiging uit ijzer |
| De basis van de bol | E26, E27, E12, E14 |
| Lichtbron | LED's |
| Toepassing | Buiten |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Installatie | Aan de muur bevestigd, aan het oppervlak bevestigd |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 85 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 240 lm |
| Levensduur | 50000 uur |
| Gewicht van het product | 2.5 kg |
| Garantie | 3 jaar |