| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-114922 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥1,379.26-2,068.92 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Lichtbron | gloeilampen of LED-lampen |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Toepassing | Woonkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YH-114922 |
| Merknaam | YH |
| Kleurweergave-index | 70 |
| Inlaatspanning | 110-120V |
| Installatie | Aan de muur bevestigd, aan het oppervlak bevestigd |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 110 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Garantie | 3 jaar |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich toelegt op het ontwerp, de productie en de handel in verlichtingsproducten.het bedrijf beschikt over moderne productielijnen met een sterke technische capaciteitOns ervaren engineering team bestaat uit software en hardware ingenieurs samen met productontwikkelaars.
Wij onderhouden een uitstekend marketingteam en een uitgebreid buitenlands servicenetwerk met logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, VS.Dit stelt ons in staat om one-stop-oplossingen te bieden, waaronder ontwerp, productie, logistiek en naverkoopdiensten voor OEM- en ODM-klanten in de sectoren groothandel, detailhandel en ontwikkeling van nieuwe producten.
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-114922 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥1,379.26-2,068.92 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Lichtbron | gloeilampen of LED-lampen |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Toepassing | Woonkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YH-114922 |
| Merknaam | YH |
| Kleurweergave-index | 70 |
| Inlaatspanning | 110-120V |
| Installatie | Aan de muur bevestigd, aan het oppervlak bevestigd |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 110 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Garantie | 3 jaar |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich toelegt op het ontwerp, de productie en de handel in verlichtingsproducten.het bedrijf beschikt over moderne productielijnen met een sterke technische capaciteitOns ervaren engineering team bestaat uit software en hardware ingenieurs samen met productontwikkelaars.
Wij onderhouden een uitstekend marketingteam en een uitgebreid buitenlands servicenetwerk met logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, VS.Dit stelt ons in staat om one-stop-oplossingen te bieden, waaronder ontwerp, productie, logistiek en naverkoopdiensten voor OEM- en ODM-klanten in de sectoren groothandel, detailhandel en ontwikkeling van nieuwe producten.