| Merknaam: | YIHAO |
| Modelnummer: | YH125312 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥137.87-206.83 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtbron | LED's |
| Schaduwmateriaal | Plastic |
| Toepassing | Slaapkamer |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| DIY-compatibiliteit | - Ja, dat klopt. |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Installatie | Aan de muur bevestigd, aan het oppervlak bevestigd |
| Lamp Lichtstroom | 240 lm |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 85 lm/w |
| Levensduur | 50000 uur |
| Productdimensie | 12.5 × 24 cm |
| Gewicht van het product | 2.5 kg |
| Werktijd | 40000 uur |
| Verpakking | Schuim + karton |
| Merknaam: | YIHAO |
| Modelnummer: | YH125312 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥137.87-206.83 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtbron | LED's |
| Schaduwmateriaal | Plastic |
| Toepassing | Slaapkamer |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| DIY-compatibiliteit | - Ja, dat klopt. |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Installatie | Aan de muur bevestigd, aan het oppervlak bevestigd |
| Lamp Lichtstroom | 240 lm |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 85 lm/w |
| Levensduur | 50000 uur |
| Productdimensie | 12.5 × 24 cm |
| Gewicht van het product | 2.5 kg |
| Werktijd | 40000 uur |
| Verpakking | Schuim + karton |