| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-315939 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $274-299.99 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Plaats van oorsprong | China, Guangdong |
| De basis van de bol | E26 |
| Lichtbron | gloeilampen of LED-lampen |
| Schaduwmateriaal | Steen |
| Toepassing | Woonkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YH-315939 |
| Merknaam | YH |
| Kleurweergave-index | 70 |
| Inlaatspanning | 110-120V |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 110 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Gewicht van het product | 8 kg |
| Schaduwkleur | Wit |
| Garantie | 3 jaar |
| Installatie | Op de oppervlakte gemonteerde muur |
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-315939 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $274-299.99 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Plaats van oorsprong | China, Guangdong |
| De basis van de bol | E26 |
| Lichtbron | gloeilampen of LED-lampen |
| Schaduwmateriaal | Steen |
| Toepassing | Woonkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YH-315939 |
| Merknaam | YH |
| Kleurweergave-index | 70 |
| Inlaatspanning | 110-120V |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 110 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Gewicht van het product | 8 kg |
| Schaduwkleur | Wit |
| Garantie | 3 jaar |
| Installatie | Op de oppervlakte gemonteerde muur |