| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-315844 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $159.99-299.99 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| De basis van de bol | E26 |
| Lichtbron | gloeilampen of LED-lampen |
| Service voor lichtoplossingen | Auto Cad lay-out |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Toepassing | Woonkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Gratis monster | - Nee, niet echt. |
| Inlaatspanning | 110-120V |
| Installatie | Op het oppervlak gemonteerd, aan de muur gemonteerd |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Gewicht van het product | 8 kg |
| Schaduwkleur | Wit |
| Schaduwvorm | Andere |
| Ondersteuning Dimmer | - Nee, niet echt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-315844 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $159.99-299.99 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| De basis van de bol | E26 |
| Lichtbron | gloeilampen of LED-lampen |
| Service voor lichtoplossingen | Auto Cad lay-out |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Toepassing | Woonkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Gratis monster | - Nee, niet echt. |
| Inlaatspanning | 110-120V |
| Installatie | Op het oppervlak gemonteerd, aan de muur gemonteerd |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Gewicht van het product | 8 kg |
| Schaduwkleur | Wit |
| Schaduwvorm | Andere |
| Ondersteuning Dimmer | - Nee, niet echt. |
| Garantie | 3 jaar |