| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-3191130 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $89.99-259.99 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtbron | gloeilampen of LED-lampen |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Toepassing | Woonkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Kleurweergave-index | 70 |
| Inlaatspanning | 110-120V |
| Installatie | Verwijderd |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 110 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Gewicht van het product | 10 kg |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Verpakking | Schuim + karton |
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-3191130 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $89.99-259.99 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtbron | gloeilampen of LED-lampen |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Toepassing | Woonkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Kleurweergave-index | 70 |
| Inlaatspanning | 110-120V |
| Installatie | Verwijderd |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 110 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Gewicht van het product | 10 kg |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Verpakking | Schuim + karton |