| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-3201119 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $79.99-189.99 |
Yihao Vintage Solid Brass Tulip Double Sconce Restoration Living Room Wandlamp met glaskristal en koper messing constructie voor elegante verlichtingsoplossingen.
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| De basis van de bol | E14 |
| Lichtbron | gloeilampen of LED-lampen |
| Service voor lichtoplossingen | Auto Cad lay-out |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Kleurweergave-index (Ra) | 70 |
| Inlaatspanning | 110-120V |
| Installatie | Aan de muur gemonteerd |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 110 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Ondersteuning Dimmer | - Nee, niet echt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Werktijd | 30000 uur |
| Verpakking | Schuim + karton Individuele verpakking |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich toelegt op het ontwerp, de productie en de handel in verlichtingsproducten.Het bedrijf beschikt over een aantal moderne productielijnen., met een sterke capaciteit; het bedrijf is technisch sterk, met ervaren software- en hardware-ingenieurs, ontwerpers van productontwikkeling;We hebben een uitstekend marketingteam en een relatief compleet buitenlands servicenetwerk (bijvoorbeeld, hebben wij logistieke opslagcentra en after-sales-servicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, USA), op basis waarvan wij een one-stop-oplossingen kunnen leveren (inclusief ontwerp, productie,logistiek, after sales, etc.) voor bedrijven zoals groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling gericht op OEM- en ODM-klanten.
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-3201119 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $79.99-189.99 |
Yihao Vintage Solid Brass Tulip Double Sconce Restoration Living Room Wandlamp met glaskristal en koper messing constructie voor elegante verlichtingsoplossingen.
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| De basis van de bol | E14 |
| Lichtbron | gloeilampen of LED-lampen |
| Service voor lichtoplossingen | Auto Cad lay-out |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Kleurweergave-index (Ra) | 70 |
| Inlaatspanning | 110-120V |
| Installatie | Aan de muur gemonteerd |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 110 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Ondersteuning Dimmer | - Nee, niet echt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Werktijd | 30000 uur |
| Verpakking | Schuim + karton Individuele verpakking |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich toelegt op het ontwerp, de productie en de handel in verlichtingsproducten.Het bedrijf beschikt over een aantal moderne productielijnen., met een sterke capaciteit; het bedrijf is technisch sterk, met ervaren software- en hardware-ingenieurs, ontwerpers van productontwikkeling;We hebben een uitstekend marketingteam en een relatief compleet buitenlands servicenetwerk (bijvoorbeeld, hebben wij logistieke opslagcentra en after-sales-servicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, USA), op basis waarvan wij een one-stop-oplossingen kunnen leveren (inclusief ontwerp, productie,logistiek, after sales, etc.) voor bedrijven zoals groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling gericht op OEM- en ODM-klanten.