| Merknaam: | yihao |
| Modelnummer: | ym-111538 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | €594.31-680.17 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Aanpassing |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 12 kg |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | ym-111538 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Lamp Lichtstroom | 95lm/w |
| Levensduur | 50000 uur |
| Certificering | CE UL |
| Merknaam: | yihao |
| Modelnummer: | ym-111538 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | €594.31-680.17 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Aanpassing |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 12 kg |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | ym-111538 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Lamp Lichtstroom | 95lm/w |
| Levensduur | 50000 uur |
| Certificering | CE UL |