| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | R 13 070,20-16 337,79 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Basismateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Covermateriaal | Glas |
| Lichtbron | Halogeenlampen |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Merknaam | Yihao. |
| Toepassing | Woonkamer |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Installatiestijl | Op het oppervlak gemonteerd |
| IP-classificatie | IP44 |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 110 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 1200 lm |
| Levensduur | 50000 uur |
| Service voor lichtoplossingen | Lichttekening en ontwerp |
| Verpakkingsdimensie | Gewoon |
| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | R 13 070,20-16 337,79 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Basismateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Covermateriaal | Glas |
| Lichtbron | Halogeenlampen |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Merknaam | Yihao. |
| Toepassing | Woonkamer |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Installatiestijl | Op het oppervlak gemonteerd |
| IP-classificatie | IP44 |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 110 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 1200 lm |
| Levensduur | 50000 uur |
| Service voor lichtoplossingen | Lichttekening en ontwerp |
| Verpakkingsdimensie | Gewoon |