| Merknaam: | YH |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | €525.10-612.61 |
| Functie | Specificatie |
|---|---|
| Stijl | Modern, Retro |
| Materiaal | Metaal, Acryl, Hout, Glas |
| Lichtbron | Geïntegreerde LED |
| Kleurtemperatuur | 3000K / 4500K / 6000K |
| Verlichtingsrichting | Omnidirectioneel |
| Voltage | AC 110-240V |
| IP-classificatie | IP 20 |
| Montage | Tafel |
| Omgeving | Binnen, Droog |
| Afwerkingen | Zwart + Wit, Hout + Wit, Walnoot + Wit |
| Merknaam: | YH |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | €525.10-612.61 |
| Functie | Specificatie |
|---|---|
| Stijl | Modern, Retro |
| Materiaal | Metaal, Acryl, Hout, Glas |
| Lichtbron | Geïntegreerde LED |
| Kleurtemperatuur | 3000K / 4500K / 6000K |
| Verlichtingsrichting | Omnidirectioneel |
| Voltage | AC 110-240V |
| IP-classificatie | IP 20 |
| Montage | Tafel |
| Omgeving | Binnen, Droog |
| Afwerkingen | Zwart + Wit, Hout + Wit, Walnoot + Wit |