| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | AED 4,857.64-5,231.60 |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Materiaal Body | Messing |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (Zacht Warm Wit) |
| Besturingsmodus | Schakelaar Bediening |
| Garantie | 2 Jaar |
| Ondersteuning Dimmer | NEE |
| Lichtbron | LED |
| Materiaal Lampenkap | Overig |
| Productgewicht | 3KG |
| Ingangsspanning | AC 85-265V |
| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | AED 4,857.64-5,231.60 |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Materiaal Body | Messing |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (Zacht Warm Wit) |
| Besturingsmodus | Schakelaar Bediening |
| Garantie | 2 Jaar |
| Ondersteuning Dimmer | NEE |
| Lichtbron | LED |
| Materiaal Lampenkap | Overig |
| Productgewicht | 3KG |
| Ingangsspanning | AC 85-265V |