| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $999-1,399 |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Materiaal Body | Albast Messing |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (Zacht Warm Wit) |
| Bedieningsmodus | Schakelaar Bediening |
| Ondersteunt Dimmer | Nee |
| Lichtbron | LED |
| Materiaal Lampenkap | Glas |
| Productgewicht (kg) | 3KG |
| Ingangsspanning (V) | AC 85-265V |
| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $999-1,399 |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Materiaal Body | Albast Messing |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (Zacht Warm Wit) |
| Bedieningsmodus | Schakelaar Bediening |
| Ondersteunt Dimmer | Nee |
| Lichtbron | LED |
| Materiaal Lampenkap | Glas |
| Productgewicht (kg) | 3KG |
| Ingangsspanning (V) | AC 85-265V |