| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | yihaowo-7171611 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | AED 4,857.64-5,231.60 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | Glas |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Lichtbron | LED's |
| Service voor lichtoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits |
| Verpakkingsdimensie | 125 x 125 x 95 cm |
| Hoofdmateriaal | Messing + glas |
| Type | Hedendaagse klassiekers |
| Voor: | Interieur decoratie Moderne lamp |
| Vervaardiging | Woonkamer, slaapkamer, eetkamer |
| Grootte | Verzoek van de klant |
| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | yihaowo-7171611 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | AED 4,857.64-5,231.60 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | Glas |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Lichtbron | LED's |
| Service voor lichtoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits |
| Verpakkingsdimensie | 125 x 125 x 95 cm |
| Hoofdmateriaal | Messing + glas |
| Type | Hedendaagse klassiekers |
| Voor: | Interieur decoratie Moderne lamp |
| Vervaardiging | Woonkamer, slaapkamer, eetkamer |
| Grootte | Verzoek van de klant |