| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | €322.94-340.44 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Lichtbron | LED's |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Plaats van oorsprong | China |
| Toepassing | Woonruimte |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Dome |
Deze moderne minimalistische verstelbare vloerlamp combineert eenvoudig ontwerp met hoge functionaliteit:
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.000 vierkante meter productiefaciliteit met moderne productielijnen en sterke technische mogelijkhedenWe hebben ervaren ingenieurs en ontwerpers in dienst.Ons uitstekende marketingteam en uitgebreid overzees servicenetwerk (inclusief logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf), Duitsland en Pleasanton, V.S.A.) kunnen we one-stop-oplossingen bieden voor OEM- en ODM-klanten, met betrekking tot ontwerp, productie, logistiek en naverkoopdiensten voor groothandel, detailhandel,en nieuwe productontwikkeling bedrijven.
Verlicht je wereld, verlicht ons huis!
| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | €322.94-340.44 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Lichtbron | LED's |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Plaats van oorsprong | China |
| Toepassing | Woonruimte |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Dome |
Deze moderne minimalistische verstelbare vloerlamp combineert eenvoudig ontwerp met hoge functionaliteit:
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.000 vierkante meter productiefaciliteit met moderne productielijnen en sterke technische mogelijkhedenWe hebben ervaren ingenieurs en ontwerpers in dienst.Ons uitstekende marketingteam en uitgebreid overzees servicenetwerk (inclusief logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf), Duitsland en Pleasanton, V.S.A.) kunnen we one-stop-oplossingen bieden voor OEM- en ODM-klanten, met betrekking tot ontwerp, productie, logistiek en naverkoopdiensten voor groothandel, detailhandel,en nieuwe productontwikkeling bedrijven.
Verlicht je wereld, verlicht ons huis!