| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99-432 |
| Materiaal Body | Messing |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (Zacht Warm Wit) |
| Besturingsmodus | Schakelaar Bediening |
| Garantie | 2 Jaar |
| Dimmer Ondersteuning | NEE |
| Lichtbron | LED |
| Materiaal Lampenkap | Glas |
| Product Gewicht | 3KG |
| Ingangsspanning | AC 85-265V |
| Compatibiliteit Lichtbron | E27/E24/E14/GU10/G9 |
| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99-432 |
| Materiaal Body | Messing |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (Zacht Warm Wit) |
| Besturingsmodus | Schakelaar Bediening |
| Garantie | 2 Jaar |
| Dimmer Ondersteuning | NEE |
| Lichtbron | LED |
| Materiaal Lampenkap | Glas |
| Product Gewicht | 3KG |
| Ingangsspanning | AC 85-265V |
| Compatibiliteit Lichtbron | E27/E24/E14/GU10/G9 |