| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | Yihaowo-1008 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $314-326 |
| Materiaal van het lichaam | Gristal |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 3 jaar |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Gewicht van het product | 85 kg |
| Inlaatspanning | 110 V |
| Installatie | Geplaatst |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Plaats van oorsprong | China, Guangdong |
| Modelnummer | Yihaowo-1006 |
| Lichaamskleur | Gristal |
| Ondersteuning voor doe-het-zelf | - Ja, dat klopt. |
| Toepassing | Woonkamer |
| Lampgroottes | Midden |
| Vermogenmerk | Andere |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| Eenheden per doos | 1 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Levensduur | 30,000 uur |
| Straalhoek | 360° |
| Service voor lichtoplossingen | Installatie van het project |
| Gratis monster | - Nee, niet echt. |
| De basis van de bol | LED's |
| Logo/grafisch ontwerp | Laserprinten |
| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | Yihaowo-1008 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $314-326 |
| Materiaal van het lichaam | Gristal |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 3 jaar |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Gewicht van het product | 85 kg |
| Inlaatspanning | 110 V |
| Installatie | Geplaatst |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Plaats van oorsprong | China, Guangdong |
| Modelnummer | Yihaowo-1006 |
| Lichaamskleur | Gristal |
| Ondersteuning voor doe-het-zelf | - Ja, dat klopt. |
| Toepassing | Woonkamer |
| Lampgroottes | Midden |
| Vermogenmerk | Andere |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| Eenheden per doos | 1 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Levensduur | 30,000 uur |
| Straalhoek | 360° |
| Service voor lichtoplossingen | Installatie van het project |
| Gratis monster | - Nee, niet echt. |
| De basis van de bol | LED's |
| Logo/grafisch ontwerp | Laserprinten |