| Merknaam: | Yihao |
| Modelnummer: | ym-312944 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $299.99-399.99 |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Kleurtemperatuur (CCT) | Maatwerk |
| Besturingsmodus | Schakelaar Bediening |
| Materiaal Body | Alabast |
| Garantie | 3 Jaar |
| Ingangsspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED |
| Productgewicht | 20 kg |
| Materiaal Lampenkap | Alabast |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| DIY Ondersteuning | Ja |
| Lamp Lichtstroom | 95 lm/w |
| Levensduur | 50.000 Uur |
| Merknaam: | Yihao |
| Modelnummer: | ym-312944 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $299.99-399.99 |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Kleurtemperatuur (CCT) | Maatwerk |
| Besturingsmodus | Schakelaar Bediening |
| Materiaal Body | Alabast |
| Garantie | 3 Jaar |
| Ingangsspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED |
| Productgewicht | 20 kg |
| Materiaal Lampenkap | Alabast |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| DIY Ondersteuning | Ja |
| Lamp Lichtstroom | 95 lm/w |
| Levensduur | 50.000 Uur |