| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | AED 1,121.76-3,739.29 |
Yihao Lauriston Cluster Hanger Ovale vorm Messing met instelbare hoogte E12 gloeilamp basis kandelaar hanger plafond licht
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Kenmerken | Verstelbare hoogte |
| Installatie | Geplaatst |
| Vorm | Oval, rond |
| Lichaamskleur | Zwart, goud, ander |
| Lampgroottes | Grote |
| Productdimensie | 17.5 Diameter x 60 OAH |
| Verpakkingsdimensie | 60 x 60 x 50 cm |
| Kleurweergave-index (Ra) | 60 |
| Levensduur | 50,000 uur |
| Straalhoek | 360° |
| De basis van de bol | E12 |
| Schaduwvorm | Oval |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich toelegt op het ontwerp, de productie en de handel in verlichtingsproducten.Het bedrijf beschikt over een aantal moderne productielijnen., met een sterke capaciteit; het bedrijf is technisch sterk, met ervaren software- en hardware-ingenieurs, ontwerpers van productontwikkeling;We hebben een uitstekend marketingteam en een relatief compleet buitenlands servicenetwerk (bijvoorbeeld, hebben wij logistieke opslagcentra en after-sales-servicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, USA), op basis waarvan wij een one-stop-oplossingen kunnen leveren (inclusief ontwerp, productie,logistiek, after sales, etc.) voor bedrijven zoals groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling gericht op OEM- en ODM-klanten.
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | AED 1,121.76-3,739.29 |
Yihao Lauriston Cluster Hanger Ovale vorm Messing met instelbare hoogte E12 gloeilamp basis kandelaar hanger plafond licht
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Kenmerken | Verstelbare hoogte |
| Installatie | Geplaatst |
| Vorm | Oval, rond |
| Lichaamskleur | Zwart, goud, ander |
| Lampgroottes | Grote |
| Productdimensie | 17.5 Diameter x 60 OAH |
| Verpakkingsdimensie | 60 x 60 x 50 cm |
| Kleurweergave-index (Ra) | 60 |
| Levensduur | 50,000 uur |
| Straalhoek | 360° |
| De basis van de bol | E12 |
| Schaduwvorm | Oval |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich toelegt op het ontwerp, de productie en de handel in verlichtingsproducten.Het bedrijf beschikt over een aantal moderne productielijnen., met een sterke capaciteit; het bedrijf is technisch sterk, met ervaren software- en hardware-ingenieurs, ontwerpers van productontwikkeling;We hebben een uitstekend marketingteam en een relatief compleet buitenlands servicenetwerk (bijvoorbeeld, hebben wij logistieke opslagcentra en after-sales-servicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, USA), op basis waarvan wij een one-stop-oplossingen kunnen leveren (inclusief ontwerp, productie,logistiek, after sales, etc.) voor bedrijven zoals groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling gericht op OEM- en ODM-klanten.